Akční

Papír xerografický MAESTRO TRIOTEC EXTRA A4, 80g/500listů

Nový produkt

Kvalitní xerografický papír s vysokou bělostí pro obchodní korespondenci a dokumentaci. Vhodný pro laserový i inkoustový tisk, vynikající pro vysoce výkonné. kopírky. Vyráběný speciální a jedinečnou technologií TRIOTEC Sandwich.

Více detailů

103,65 Kč bez DPH

81,90 Kč bez DPH

99,10 Kč s DPH

Kód produktu: 0070250
Velkoobchodní balení: 5 ks
Na skladě: 0 ks

- +

 
Detaily

Koupí papíru s logem Papír pomáhá, přispíváte z každého balíčku částkou 0,50 Kč na znevýhodněné děti.   www.papirpomaha.cz

Komu papír pomáhá

Sbírka probíhá od září 2011 a od té doby se nám podařilo nasbírat téměř milion korun. Většina těchto peněz byla věnována na Konto BARIÉRY handicapovaným dětem, které potřebují nákladné zdravotní pomůcky, osobní asistenci nebo speciální automobil, aby mohly žít plnohodnotný život. Výtěžek jsme rozdělili mezi děti, jejichž příběhy najdete přímo na stránkách Konta BARIÉRY v sekci Komu pomáháme
Děkujeme!

Cítíme potřebu pomáhat nejen tělesně či duševně postiženým, ale i jinak znevýhodněným dětem. Nově jsme začali spolupracovat s neziskovou organizací Nadání a dovednosti. Ta pomáhá dětem z dětských domovů a pěstounských rodin se správným výběrem studia a vstupem na trh práce. Příběhy dětí, kterým jsme společně pomohli, brzy zveřejníme. 

Nadání a dovednosti o.p.s.

Organizace má jasný cíl. Chce, aby mladí lidé ve věku 14 - 26 let z dětských domovů, pěstounských nebo sociálně slabých rodin uspěli jak v osobním, tak i v profesním životě.

Projekt Rozhled je zaměřený na motivaci, volbu střední školy a pracovní trh.
V projektu Happy End se klade důraz na intenzivní individuální podporu jedinců.
Můj byt je dárcovský program, díky kterému mohou děti z dětských domovů získat vybavení do své domácnosti.
Studenti oboru kuchař mají možnost zapojit se do projektu KUlinary.
Díky projektu LONDON Job&Fun mohou děti pracovně vycestovat do Velké Británie.
Prostřednictvím Burzy práce se snaží sehnat dětem kvalitní zaměstnání. 

Konto BARIÉRY

Stěžejní projekt Nadace Charty 77 funguje již dvacet pět let a účastní se jí desetitisíce dárců. Nadace za dobu své činnosti rozdělila stovky miliónů korun, podpořila tisíce projektů, jejichž hlavním cílem je zlepšení života lidí s handicapem a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Vychází jednak z aktuálních potřeb handicapovaných a doplňuje stát a samosprávu tam, kde jejich pomoc není dostatečná. Zaměření se ale stále více posouvá od standardní pomoci, tedy rehabilitačních a kompenzačních pomůcek, bezbariérových úprav bytů, škol a dalších veřejných budov, k projektům, které souvisejí s pracovním uplatněním a plnohodnotným životem lidí s handicapem.

Jakou částkou pomáhá

Z každého prodaného balíčku papíru MAESTRO standard jde částka 0,50 Kč na Konto BARIÉRY. Díky Vaší pomoci jsme na Konto BARIÉRY poslali celkem již 830 800 Kč a pomohli tak 83 těžce postiženým dětem!

app

QR kód

Menu